Üyelik Ayrıcalıkları

Webloyalty Türkiye'nin ilk ürünü olan Harca ve Kazan, Eylül 2014'ten bu yana üyelerine hizmet vermektedir. Harca ve Kazan üyeleri, aylık 25 TL üyelik bedeli karşılığında sisteme kayıtlı üye işyerlerinden yapacakları online alışverişlerinde %10’a varan Nakit Geri Ödeme kazanma fırsatının yanı sıra Hoşgeldin Bonusu ve Aylık Bonus gibi fırsatlardan yararlanabilmektedirler.

Üyelik Avantajları:

Harca ve Kazan 100'ün üzerinde online mağazada %10’a varan Nakit Geri Ödeme sağlayan bir üyelik programıdır. Üyelerimiz internet üzerinden Harca ve Kazan’ı kullanarak yaptıkları alışverişlerden farklı avantajlar elde etmektedir.

  • Üye olunan e-ticaret sitesinden yapılacak 2. alışverişte 15 TL Hoşgeldin Bonusu
  • Üye olunan e-ticaret sitesinden her ay yapılacak alışveriş için 15 TL Aylık Bonus
  • 30 gün ücretsiz deneme

Telefon : 0850 202 55 95
Pazartesi – Cuma 09:30 -18:30 ve Cumartesi 10:00 – 17:00
E-Posta:
musteriiliskileri@harcavekazan.com
Web: www.harcavekazan.com

İş Ortaklığı Avantajları

Webloyalty ile ortaklık yapmak şirketinize ek gelir yaratır.

Online satış kanalı olan bir firmaysanız, tek yapmanız gereken müşterilerinize, sitenizinde satış onay sayfasında Harca ve Kazan üyesi olma fırsatını bir banner aracılığı ile sunmanız.

Tekrarlanan satın alma döngüsü yaratmaya yardımcı oluyoruz

Sizin siteniz üzerinden üye olan müşterilerinizi Hoşgeldin Bonusu ve Aylık Üyelik bonusu ile teşvik edip sizin siteniz üzerinden tekrar alışveriş yapmalarını sağlayarak müşteri sadakatini artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Ek gelir yaratıyoruz

İş ortaklığı modelimiz, sisteme giren üye sayısına bağlı olarak size kaydadeğer ek gelir sağlayabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı oluyoruz

Ödül programlarımız ile müşterilerinize 100'ün üzerinde online mağazada yapacakları alışverişlerde nakit geri ödeme deneyimi sunuyoruz.

slide down

Bize Ulaşın