Gücümüz Deneyimimiz

Globalde 5.550’yi aşkın iş ortağı ile 40 yıldır sadakat çözümleri konusunda liderliğini koruyan Affinion Group'un gücünü arkamıza alarak, Nakit Geri Ödeme programları ile iş ortaklarımıza değer yaratarak büyümeye devam ediyoruz. Bu süreçte 200’ aşkın alanında lider firmalar ile iş ortaklığı kurup farklı sektörlerdeki tecrübelerimizi geliştirerek globalleştik.

Webloyalty Türkiye ailesi olarak farkımız, iş ortaklarımızın mevcut müşteri potansiyelini arttırarak uzun süreli ve karlı ilişkiler geliştirilmesini sağlamak.

İş Modelimiz

Firmalar ödül ve sadakat programları ile müşterilerine farklı online alışveriş avantajları sunmak istiyorlar. Bu programlar için gerekli olan teknik altyapıyı kurmak ve kusursuz çalışmasını sağlamak maaliyet ve deneyim gerektirmekte.

Banner yayımcılığı konusunda sahip olduğumuz deneyimimiz ve teknoloji bilgimiz ile iş ortaklarımıza hiç bir maaliyet yaratmadan müşterilerine ödül programı sunmalarını sağlıyoruz. Satış onay sayfanıza koyacağınız üyelik programımızın bannerı ile müşterinizi ödüllendirebilir, firmanıza ek gelir sağlayabilir ve tekrarlanan satın alma döngüsü ile müşteri sadakati sağlayabilirsiniz.

İş modelimiz nasıl çalışıyor:

Adım 1

Banner’ımızı satış sonrası onay sayfanızda konumluyoruz. Müşterileriniz satın alma işlemini tamamladığında programımız Harca ve Kazan’a üye olmayı teklif eden banner’ımızı görüyor.

Adım 2

Banner’a tıklayan müşterileriniz 3 aşamada bilgilerini girerek üye olabilecekleri üyelik formuna yönlendiriliyorlar.

Adım 3

Üye olan müşterileriniz, Harca ve Kazan programı ile internet alışverişlerinden Nakit Geri Ödeme kazanırken sizin e-ticaret sitenizden yaptığı alışverişlerden de sadakat ödülleri elde ediyorlar.

Adım 4

Üyelerimiz e-posta, telefon yolu ile tüm soru ve talepleri için müşteri ilişkileri ekibimizle iletişime geçiyorlar.

slide down

Bize Ulaşın